Case study

Case study – poznaj szczegóły współpracy z naszymi klientami

Sprawdź nasze case studies, w których znajdziesz historie współpracy z naszymi klientami. Każdy projekt jest dla nas ważny, gdyż stawia wyzwania i możliwości rozwoju – zarówno biznesu klienta jak i naszych kompetencji. Bez względu czy realizujemy projekt mały czy duży, stawiamy na zrozumienie specyfiki biznesów naszych klientów. Gdyż to, w jaki sposób dobierzemy narzędzia i rozwiązania, będzie miało kluczowy wpływ na rozwój jego projektu digitalowego.

Co znajdziesz w konkretnym case study?

W każdym case study opisaliśmy szczegółowo realizacje poszczególnych projektów digitalowych, które realizowaliśmy z naszymi klientami. Znajdziesz w nich wyzwania, nasze rekomendacje i sposoby rozwiązania problemów jak również uzyskane rezultaty, wyniki i wnioski. Dzięki temu zrozumiesz, które konkretne rozwiązania i metody pomogły naszym klientom rozwinąć ich biznes online. I które z nich pomogą również Twojej firmie w transformacji cyfrowej.

Doradczyni biznesowa Digibit notuje na tablicy flipchart podczas warsztatu z klientem.

Realizacje

Case study

Archikonkurs

Archikonkurs to bezpłatna i ogólnodostępna platforma konkursów architektonicznych, którą stworzyliśmy w oparciu o framework PHP Yii 2.0. Dzięki niej fundacja Archikonkurs realizuje swoje cele statutowe i udostępnia zasoby profesjonalistom, studentom i inwestorom.

Sklep z telefonami GSM24 oferuje tablety, smartfony i konsole dostępne na platformie PrestaShop.

GSM24

Z marką GSM24 współpracujemy kompleksowo od początku jej istnienia. Stworzyliśmy platformę e-commerce dla nowej marki internetowej i dedykowaną stronę do obsługi reklamacji. Dodatkowo pomogliśmy odpowiednio wypozycjonować sklep online w wyszukiwarkach.

Klient korporacyjny Rosinski Packaging łatwo dodaje plastikowe butelki na stronie w WordPress.

Rosinski Packaging

W ramach współpracy z firmą Rosinski Packaging kompleksowo pomogliśmy odświeżyć wizerunek klienta korporacyjnego. Stworzyliśmy zarówno nową strategię komunikacji jak i stronę internetową z katalogiem produktów.

Klientka Jubiler Sezam w turbanie, która przez sklep PrestaShop kupiła okrągłe kolczyki i korale.

Jubiler Sezam

Jubiler Sezam potrzebował zarówno odświeżonej identyfikacji wizualnej jak i aktualizacji platformy sklepowej PrestaShop. W ten sposób na nowo otworzyliśmy markę, która od ponad 20 lat działa na rynku lokalnym.

Strona internetowa oparta na WordPress ReliaSol zachęca przedsiębiorstwa do transformacji cyfrowej.

ReliaSol

ReliaSol to spin-off z AGH pomagający przewidywać niepożądane zdarzenia i optymalizować proces podejmowania decyzji w przemyśle. Stworzyliśmy stronę WWW, która odzwierciedla stopień zaawansowania technicznego Industry 4.0.

Produkcja transformatorów SMA Magnetics wymaga dedykowanego systemu zarządzania produkcją.

SMA Magnetics

Podstawowymi celami, jakie postawił SMA Magnetics, była wydajność i bezawaryjność. W ten sposób powstał system MES II zarządzający trzyzmianową produkcją.

Rehabilitantka kliniki fizjoterapii Odnova Clinic pokazuje ćwiczenia pacjentowi w gabinecie.

Odnova Clinic

Podstawową wartością dla Odnova Clinic jest budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa u klientów przed wizytą. Dlatego pracując nad identyfikacją wizualną marki i stroną internetową postawiliśmy człowieka i jego zdrowie w centrum prac koncepcyjnych.

Aktualizacja PrestaShop do najnowszej wersji e-sklepu VegeHome ułatwiła zamawianie klientkom.

VegeHome

VegeHome to dystrybutor tekstyliów do sypialni, salonu, łazienki, kuchni i pokoju dziecięcego. Zaktualizowaliśmy silnik e-sklepu oparty o PrestaShop do najnowszej wersji z zachowaniem ciągłości funkcjonowania sklepu.

Wdrożenie platformy PrestaShop ułatwiło zarządzanie asortymentem oczyszczaczy powietrza AirClinic.

AirClinic

AirClinic to dystrybutor oczyszczaczy powietrza, filtrów i urządzeń chłodzących powietrze. Wdrożyliśmy platformę e-commerce PrestaShop w miejsce poprzedniej platformy SaaS równocześnie przenosząc dotychczasowe dane.

Jadący narciarz ze sprzętem narciarskim Dobre Narty, które kupił w zoptymalizowanym sklepie online.

DobreNarty

Wysokie oczekiwania klientów to ponadprzeciętne wymagania stawiane wyspecjalizowanym sklepom internetowym. Tak też było w przypadku marki Dobre Narty, w której kilkucyfrowa sprzedaż generowana jest przez kilka miesięcy w roku.

Od lat programujemy sprzedaż.

Zrealizowaliśmy więcej projektów,
które nadały tempo e-commerce.