Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca zdalna 100% (rozliczenie na podstawie umowy B2B).
  • Brak bezpośredniego kontaktu z klientem końcowym.
  • Wsparcie doświadczonych programistów.
  • Doceniamy pomysły na udoskonalenie naszych rozwiązań i procesów.
  • Ograniczona liczba korporacyjnych procedur.
  • Praca z PrestaShop w wersji 1.7.6 lub nowszej.

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja, rozwój i utrzymanie istniejących projektów opartych o PrestaShop.
  • Wdrażanie nowych sklepów na platformie PrestaShop.
  • Budowa dodatkowych modułów do PrestaShop.
  • Tworzenie indywidualnych rozwiązań dla sklepów na tej platformie.
  • Integracja z zewnętrznymi usługami (API).

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z Javascript, PHP 7+, MySQL.
  • Znajomość PrestaShop 1.7+, GIT, DevTools.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
  • Samodzielność w pracy.
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane znajomość technologii frontendowych (SCSS, BEM, Webpack, Bootstrap, Vue.js, TypeScript).
  • Mile widziane znajomość narzędzi takich jak Slack, Figma, Asana, GitLab, Gitea, Sentry.
  • Mile widziana znajomość Symfony.

Proces rekrutacji:

  • Wysłanie CV.
  • Rozmowa telefoniczna.
  • Zadanie do wykonania. Jedno z wielu do wyboru.
  • Ustalenie szczegółów współpracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Digibit sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-320, ul. Pawlickiego 2/12.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Digibit sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-320, ul. Pawlickiego 2/12,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
  3. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  4. podanie danych osobowych jest dobrowolne

PrestaShop Back-End Developer

LOKALIZACJA
Zdalnie
Doświadczenie
>= 3 lata
Rodzaj umowy
B2B