WordPress

wszechstronny system do tworzenia stron www

WordPress to system zarządzania treścią, który pierwotnie użytkownicy wykorzystywali do tworzenia blogów. Jego intuicyjny interfejs i elastyczność sprawiły, że ewoluował on w platformę do budowy różnorodnych stron www – stron firmowych, sklepów online, portfoliów, aplikacji internetowych. W ten sposób nawet użytkownicy bez specjalistycznej wiedzy technicznej mogą tworzyć profesjonalne witryny internetowe. WordPress działa na bazie otwartego kodu i oferuje szerokie możliwości dostosowywania przez darmowe i płatne motywy i wtyczki. Jego popularność wynika z prostoty obsługi i skalowalności, co czyni go atrakcyjnym narzędziem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób.

Stanowisko pracy biurowej, w której programista koduje nową stronę internetową.

Realizacje
WordPress

Case study
Strona internetowa dla producenta opakowań Rosinski Packaging usprawnia zarządzanie treścią.

Strona WWW Rosinski Packaging

Stworzyliśmy nową stronę www w miejsce dotychczasowej opracowanej na autorskim rozwiązaniu. CMS oparliśmy o WordPress z wbudowanym WooCommercem w trybie katalogu.

Strona internetowa oparta na WordPress ReliaSol zachęca przedsiębiorstwa do transformacji cyfrowej.

ReliaSol

ReliaSol to spin-off z AGH pomagający przewidywać niepożądane zdarzenia i optymalizować proces podejmowania decyzji w przemyśle. Stworzyliśmy stronę WWW, która odzwierciedla stopień zaawansowania technicznego Industry 4.0.

Rehabilitantka kliniki fizjoterapii Odnova Clinic pokazuje ćwiczenia pacjentowi w gabinecie.

Odnova Clinic

Podstawową wartością dla Odnova Clinic jest budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa u klientów przed wizytą. Dlatego pracując nad identyfikacją wizualną marki i stroną internetową postawiliśmy człowieka i jego zdrowie w centrum prac koncepcyjnych.