Transformacja cyfrowa

cyfrowa rewolucja działań firmy

Transformacja cyfrowa to proces, w którym firmy wykorzystują technologie cyfrowe do zrewolucjonizowania operacji, procesów biznesowych, modeli działania i relacji z klientami. Obejmuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. Ich celem jest usprawnienie działań, zwiększenie efektywności, poprawa doświadczenia klienta i osiągnięcie konkurencyjności na rynku. Jest to również zmiana sposobu myślenia i podejścia do biznesu. Dlatego poprzedzona jest przez opracowanie strategii biznesowej dopasowanej do nowego otoczenia konkurencyjnego.

Konsultant biznesowy agencji pracuje nad planem transformacji cyfrowej dla klienta.

Realizacje

Case study

Archikonkurs

Archikonkurs to bezpłatna i ogólnodostępna platforma konkursów architektonicznych, którą stworzyliśmy w oparciu o framework PHP Yii 2.0. Dzięki niej fundacja Archikonkurs realizuje swoje cele statutowe i udostępnia zasoby profesjonalistom, studentom i inwestorom.

Klient korporacyjny Rosinski Packaging łatwo dodaje plastikowe butelki na stronie w WordPress.

Rosinski Packaging

W ramach współpracy z firmą Rosinski Packaging kompleksowo pomogliśmy odświeżyć wizerunek klienta korporacyjnego. Stworzyliśmy zarówno nową strategię komunikacji jak i stronę internetową z katalogiem produktów.

Strona internetowa oparta na WordPress ReliaSol zachęca przedsiębiorstwa do transformacji cyfrowej.

ReliaSol

ReliaSol to spin-off z AGH pomagający przewidywać niepożądane zdarzenia i optymalizować proces podejmowania decyzji w przemyśle. Stworzyliśmy stronę WWW, która odzwierciedla stopień zaawansowania technicznego Industry 4.0.

Produkcja transformatorów SMA Magnetics wymaga dedykowanego systemu zarządzania produkcją.

SMA Magnetics

Podstawowymi celami, jakie postawił SMA Magnetics, była wydajność i bezawaryjność. W ten sposób powstał system MES II zarządzający trzyzmianową produkcją.