PrestaShop

wszechstronne wsparcie sklepu online

PrestaShop to oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych, które opiera się na licencji Open Source. Jest to platforma e-commerce, która umożliwia tworzenie i zarządzanie sklepem online. PrestaShop oferuje szeroki zakres funkcji, m.in. zarządzanie produktami, zamówieniami, płatnościami, wysyłką czy analizą sprzedaży. W ten sposób narzędzia te umożliwiają prowadzenie skutecznego biznesu online. A dzięki swojej elastyczności i możliwościom personalizacji, PrestaShop jest częstym wyborem dla osób planujących założenie sklepu internetowego.

Monitor laptopa, na którym wyświetla się sklep internetowy.

Realizacje
PrestaShop

Case study
Klientka Jubiler Sezam w turbanie, która przez sklep PrestaShop kupiła okrągłe kolczyki i korale.

Jubiler Sezam

Jubiler Sezam potrzebował zarówno odświeżonej identyfikacji wizualnej jak i aktualizacji platformy sklepowej PrestaShop. W ten sposób na nowo otworzyliśmy markę, która od ponad 20 lat działa na rynku lokalnym.

Aktualizacja PrestaShop do najnowszej wersji e-sklepu VegeHome ułatwiła zamawianie klientkom.

VegeHome

VegeHome to dystrybutor tekstyliów do sypialni, salonu, łazienki, kuchni i pokoju dziecięcego. Zaktualizowaliśmy silnik e-sklepu oparty o PrestaShop do najnowszej wersji z zachowaniem ciągłości funkcjonowania sklepu.

Wdrożenie platformy PrestaShop ułatwiło zarządzanie asortymentem oczyszczaczy powietrza AirClinic.

AirClinic

AirClinic to dystrybutor oczyszczaczy powietrza, filtrów i urządzeń chłodzących powietrze. Wdrożyliśmy platformę e-commerce PrestaShop w miejsce poprzedniej platformy SaaS równocześnie przenosząc dotychczasowe dane.

Jadący narciarz ze sprzętem narciarskim Dobre Narty, które kupił w zoptymalizowanym sklepie online.

DobreNarty

Wysokie oczekiwania klientów to ponadprzeciętne wymagania stawiane wyspecjalizowanym sklepom internetowym. Tak też było w przypadku marki Dobre Narty, w której kilkucyfrowa sprzedaż generowana jest przez kilka miesięcy w roku.