Platforma e-commerce

kompleksowy system e-sklepów dla firm

Platforma e-commerce to oprogramowanie umożliwiające firmom sprzedaż online produktów lub usług. To kompleksowy system, który ułatwia tworzenie e-sklepów, zarządzanie asortymentem, procesem zamówień, płatnościami i dostawą towarów. Platformy e-commerce oferują szereg narzędzi m.in. systemy koszyków zakupowych, obsługę metod płatności czy analizę danych sprzedażowych. Dodatkowo pomagają w personalizacji i optymalizacji sklepu online pod kątem użytkowników. W ten sposób firmy mogą efektywnie prowadzić swoje działania handlowe w Internecie i docierać do większego grona klientów.

Stanowisko pracy kodera, który tworzy nową platformę sprzedażową.

Realizacje
platform e-commerce

Case study
Klientka Jubiler Sezam w turbanie, która przez sklep PrestaShop kupiła okrągłe kolczyki i korale.

Jubiler Sezam

Jubiler Sezam potrzebował zarówno odświeżonej identyfikacji wizualnej jak i aktualizacji platformy sklepowej PrestaShop. W ten sposób na nowo otworzyliśmy markę, która od ponad 20 lat działa na rynku lokalnym.

Jadący narciarz ze sprzętem narciarskim Dobre Narty, które kupił w zoptymalizowanym sklepie online.

DobreNarty

Wysokie oczekiwania klientów to ponadprzeciętne wymagania stawiane wyspecjalizowanym sklepom internetowym. Tak też było w przypadku marki Dobre Narty, w której kilkucyfrowa sprzedaż generowana jest przez kilka miesięcy w roku.