Platforma e-commerce

kompleksowy system e-sklepów dla firm

Platforma e-commerce to oprogramowanie umożliwiające firmom sprzedaż online produktów lub usług. To kompleksowy system, który ułatwia tworzenie e-sklepów, zarządzanie asortymentem, procesem zamówień, płatnościami i dostawą towarów. Platformy e-commerce oferują szereg narzędzi m.in. systemy koszyków zakupowych, obsługę metod płatności czy analizę danych sprzedażowych. Dodatkowo pomagają w personalizacji i optymalizacji sklepu online pod kątem użytkowników. W ten sposób firmy mogą efektywnie prowadzić swoje działania handlowe w Internecie i docierać do większego grona klientów.

Stanowisko pracy kodera, który tworzy nową platformę sprzedażową.

Realizacje
platform e-commerce

Case study
Sklep z telefonami GSM24 oferuje tablety, smartfony i konsole dostępne na platformie PrestaShop.

GSM24

Z marką GSM24 współpracujemy kompleksowo od początku jej istnienia. Stworzyliśmy platformę e-commerce dla nowej marki internetowej i dedykowaną stronę do obsługi reklamacji. Dodatkowo pomogliśmy odpowiednio wypozycjonować sklep online w wyszukiwarkach.

Klientka Jubiler Sezam w turbanie, która przez sklep PrestaShop kupiła okrągłe kolczyki i korale.

Jubiler Sezam

Jubiler Sezam potrzebował zarówno odświeżonej identyfikacji wizualnej jak i aktualizacji platformy sklepowej PrestaShop. W ten sposób na nowo otworzyliśmy markę, która od ponad 20 lat działa na rynku lokalnym.

Aktualizacja PrestaShop do najnowszej wersji e-sklepu VegeHome ułatwiła zamawianie klientkom.

VegeHome

VegeHome to dystrybutor tekstyliów do sypialni, salonu, łazienki, kuchni i pokoju dziecięcego. Zaktualizowaliśmy silnik e-sklepu oparty o PrestaShop do najnowszej wersji z zachowaniem ciągłości funkcjonowania sklepu.

Wdrożenie platformy PrestaShop ułatwiło zarządzanie asortymentem oczyszczaczy powietrza AirClinic.

AirClinic

AirClinic to dystrybutor oczyszczaczy powietrza, filtrów i urządzeń chłodzących powietrze. Wdrożyliśmy platformę e-commerce PrestaShop w miejsce poprzedniej platformy SaaS równocześnie przenosząc dotychczasowe dane.

Jadący narciarz ze sprzętem narciarskim Dobre Narty, które kupił w zoptymalizowanym sklepie online.

DobreNarty

Wysokie oczekiwania klientów to ponadprzeciętne wymagania stawiane wyspecjalizowanym sklepom internetowym. Tak też było w przypadku marki Dobre Narty, w której kilkucyfrowa sprzedaż generowana jest przez kilka miesięcy w roku.