RegulaminWłaścicielem serwisu jest firma:

Digibit
Drużyny 52A
87-327 Bobrowo
REGON: 341496681
NIP: 666-192-66-83
email: biuro[małpa]digibit.pl

1. Serwis umożliwia nabycie licencji na oprogramowanie komputerowe - program "Testy na prawo jazdy". W momencie zakupu zawierana jest umowa o dostarczenie treści cyfrowych. Programy przeznaczone są na systemy z rodziny Windows, w tym Windows XP/Vista/7/8/10.
2. Nabycie licencji na oprogramowanie jest odbywa się poprzez system płatności elektronicznych (uiszczenie opłaty licencyjnej) obsługiwanych przez podmioty zewnętrzne (przelewy24.pl) lub wpłatę na konto. Klient po zakupie, najczęściej natychmiast lub w ciągu 12h od momentu zaksięgowania wpłaty, w dni robocze (pon-sob), otrzyma emaila zwrotnego na adres email podany w formularzu zakupowym, zawierającego kod aktywacyjny programu Testy na prawo jazdy, kod ten zostanie równiez wyświetlony na stronie po pozytywnym zatwierdzeniu płatności przez operatora. Zakup kodu oznacza nabycie licencji na bezterminowe, prywatne użytkowanie wymienionych programów na pojedynczym stanowisku komputerowym.
3. Program może zapytać o kod więcej niż raz - w takich sytuacjach należy wpisać ponownie ten sam kod. Nie ma potrzeby nabywania nowego kodu.
4. Nabycie licencji/kodu nie jest równoznaczne z zakupem programu (program nie jest sprzedawany lecz licencjonowany) lecz z udzieleniem przez producenta licencji na jego niewyłączne użytkowanie zgodnie z umową licencyjną akceptowaną przez użytkownika w momencie instalacji oprogramowania.
5. Reklamacje kodów odblokowujących program (np. niedziałający kod itp.) rozpatrywane są drogą emailową pod adresem bok@testy-na-prawo-jazdy.com.pl w ciągu 3 dni roboczych.
6. Zasady licencjonowania oprogramowania określone są w umowie licencyjnej, jaką akceptuje użytkownik w momencie instalacji oprogramowania.
7. Użytkownik pobiera program(y) komputerowy z Internetu w wersji elektronicznej, nie są sprzedawane wersje na nośnikach CD/DVD czy podobnych. Przy pomocy płatności nabywany jest kod odblokowujący program co jest równoznaczne z nabyciem niewyłącznej licencji na prywatne użytkowanie programu bez ograniczeń czasowych.
8. Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane jedynie do obsługi zamówienia lub reklamacji klienta. Dane te nie są przetwarzane w innym celu ani przkeazywane innym podmiotom lub osobom.
9. Użytkownik we własnym zakresie jest odpowiedzialny za znalezienie i zainstalowanie odpowiednich kodeków w systemie (jeśli jest taka potrzeba), umożliwiających odtworzenie mediów zawartych w programie (filmiki).

10. Polityka zwrotów:

Zgodnie z art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 O Prawach Konsumenta, Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Klient nabywając w niniejszym sklepie produkt cyfrowy, którym jest oprogramowanie komputerowe "Testy na prawo jazdy" wyraża zgodę na korzystanie z treści cyfrowych programów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W tym przypadku Klient nie może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy.

W uzasadnionych przypadkach, np. sytuacjach braku możliwości uruchomienia lub aktywowania programu, gdy kod aktywacyjny nie został wykorzystany Sprzedawca zwróci na prośbę Klienta w ciągu 14 dni od zakupu, koszt zakupu programów.

SMS Premium


1. Zakup kodu odblokowującego program możliwy jest poprzez wysłanie SMSa o określonej treści wyświetlonej przez program na odpowiedni numer Premium SMS lub poprzez płatności elektronicze obsługiwane przez przelewy24.pl. Informacje o treści SMS i numerze na który nalezy wysłać SMS Premium są wyświetlane przez program w momencie jego zablokowania.
2. W przypadku nabycia kodu przez wysłanie SMSa o poprawnej treści klient otrzyma wiadomość zwrotną SMS wraz z kodem odblokowującym. Warunkiem otrzymania kodu jest wysłanie SMSa o konkretnej treści na konkretny numer, wskazane przez program. Proces przebiega automatycznie, a klient otrzymuje kod w ciagu kilku sekund. W przypadku rzadko występujacych problemów technicznych wysyłka kodu może zająć więcej czasu, jednak nie dłużej niż 24h. W przypadku zwłoki z otrzymaniem SMSa zwrotnego, klient jest proszony o niewysyłanie więcej niż jednego SMSa. W przypadkach nie otrzymania kodu, kod zostanie wysłany drogą emailową po zgłoszeniu problemu przez klienta i potwierdzeniu wysłania poprawnego SMSa.
3. Reklamacje kodów odblokowujących program (np. niedziałający kod itp.) rozpatrywane są drogą emailową pod adresem biuro@digibit.pl w ciągu 3 dni roboczych.
4. Reklamacje usługi Premium SMS (np. brak doręczenia kodu, itp.) obsługiwane są przez operatora - serwis przelewy24.pl link z danymi kontaktowymi: https://www.przelewy24.pl/cms,13,kontakt.htm.
5. Operator sieci komórkowej (np. Plus, T-Mobile, Orange czy Play) pobiera opłatę za SMSa Premium zgodnie z cennikiem danego operatora. Wysyłka SMSa o błędnej treści lub na błędny numer nie upoważnia do otrzymania kodu odblokowującego. Klient otrzyma kod w przypadku wysłania poprawnego SMSa na poprawny numer.
6. W przypadku otrzymania niedziałającego kodu serwis dostarczy drogą emailową bezpłatnie nowy działający kod odblokowujący.
7. Usługa działa tylko na terenie Polski i dla polskich operatorów - dostawca usługi SMS dla naszego serwisu współpracuje z operatorami: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych Operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.).
8. Cennik opisany jest na stronie zakupu kodu, wyświetlanej przez program.